خانه » مقالات

بایگانی دسته بندی ها : مقالات

اشتراک به خبردهی

همه چیز درباره پکیج شوفاژ دیواری لورچ

http://tasisatnovin.ir

درباره شرکت لورچ:  شرکت تولیدی صنعتی لورچ با سابقه ای درخشان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی با .نام تجاری لورچ در کشور مشغول به فعالیت می باشد این شرکت در سال 1357 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی تاسیس و تا کنون در زمینه تولید لوازم خانگی از قبیل : انواع ... بیشتر بخوانید »

مزایای و معایب انواع لوله ها

tasisatnovin.ir

لوله های پلاستیکی : لوله های پلاستیکی که در تاسیسات آب و فاضلاب بکار برده می شوند عبارتند از : لوله های پلاستیکی پی وی سی (PVC– مخفف پلی و نیل کلراید) لوله های پلاستیکی (PE مخفف پلی اتیلن) لوله های پلاستیک ABS (مخفف اکریلونیتریل ، بوتادین و استیرن) لوله های پلاستیک PP (مخفف پلی پروپلین) لوله های پلاستیکی CPVC ... بیشتر بخوانید »

مزایای پکیج شوفاژ دیواری نسبت به موتورخانه

110-16011

پکیج دیواری وسیله ای است که به عنوان جایگزین موتورخانه مرکزی شوفاژ ، آب گرم مورد لزوم جهت گرم نمودن فضا ، توسط رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزانه از قبیل شستشو ، حمام و غیره را تامین می نماید. در این نوشتار به مزایای این سیستم نسبت سیستم سنتی موتورخانه مرکزی اشاره شده است .   مزایای ... بیشتر بخوانید »

مزایا و معایب لوله های پلاستیکی

تاسیسات نوین

مزایا و معایب لوله های پلاستیکی مزایای لوله های PVC: اتصال لوله و قطعات آن بسیار آسانتر و سریعتر از سایر لوله ها انجام می شود . در نصب روکار احتیاجی به رنگ آمیزی ندارند . دارای وزن سبک هستند و به راحتی در بین سقف کاذب و مکانهایی که دسترسی بدان مشکل است نصب می شود . در مقایسه ... بیشتر بخوانید »

همه چیز درباره پکیج شوفاژ دیواری بوتان

http://tasisatnovin.ir

تاریخچه: محمود خلیلی با دریافت امتیاز توزیع و عرضه گاز مایع از شرکت نفت ایران و انگلیس شرکت بوتان را تأسیس کرد. در سال ۱۳۳۳، با همراهی مهندس محسن خلیلی عراقی واحد کوچکی برای تولید محصولات گاز سوز و سیلندر گاز و اجاق گاز سوز ابتدا کارگاه در سه راه آذری تهران شکل گرفت و سپس به چهاردانگه منتقل و ... بیشتر بخوانید »

پلیمر PEX چیست؟

http://tasisatnovin.ir

پلیمر PEX چیست؟ پلیمر PEX محصول نهایی یک فرایند شیمیایی است که این فرایند خواص یکی از معروفترین پلیمرهای پایه ، یعنی پلی اتیلن را بهبود داده است. پلی اتیلن یکی از عمومی ترین محصولات پتروشیمی است که به علت داشتن ویژگیهای بسیار خوب در سراسر دنیا تولید شده و با قیمت مناسب در دسترس می باشد . از جمله ... بیشتر بخوانید »

ملاک انتخاب پکیج

http://tasisatnovin.ir

برخی از پکیج های شوفاژ، زمینی و برخی دیواری هستند و این موضوع به فضای مورد نظر و سلیقه مصرف کننده بستگی دارد. به طور معمول شوفاژهای زمینی دارای مخزن ذخیره آب هستند ولی شوفاژهای دیواری لحظه ای می باشند که آب پس از ورود به سیستم و گردش کویل گرم می شود. البته این میزان آب برای استحمام کافی ... بیشتر بخوانید »

مزایای پکیج دیواری

tasisatnovin.ir

مستقل بودن واحدهای مصرف‌کننده معافیت واحدها از پرداخت هزینه نگهداری سیستم‌های مشترک دسترسی آسان به پکیج شوفاژ دیواری : دسترسی آسان به آن در آشپزخانه و امکان تنظیم دستگاه مطابق با سلیقه و نیاز ساکنین و سهولت استفاده ، بدون نیاز به رفت و آمد به خارج از واحد کاهش هزینه‌ سوخت مصرفی : به دلیل عدم وجود سیستم مشترک ... بیشتر بخوانید »

رادياتور قرنيزی

3

تا به حال در صنعت تاسیسات از دو سیستم اصلی برای گرمایش اتاق ها استفاده می شد : سیستم رادیاتورهای دیواری و سیستم گرمایش از کف. بیشتر بخوانید »

مزایا و معایب لوله های فلزی

tasisatnovin.ir

مقدمه با شروع زندگی اجتماعی و شهرنشینی ، استفاده از منابع آب متمرکز ، جوابگوی نیاز انسانها نبوده و آنها را مجبور کرد تا آب را از مسیرهای دور با روشهای متعدد به محل زندگی انتقال دهند. بیشتر بخوانید »

بالا