Friday , 22 January 2021
خانه » مقالات » ملاک انتخاب پکیج

ملاک انتخاب پکیج

برخی از پکیج های شوفاژ، زمینی و برخی دیواری هستند و این موضوع به فضای مورد نظر و سلیقه مصرف کننده بستگی دارد. به طور معمول شوفاژهای زمینی دارای مخزن ذخیره آب هستند ولی شوفاژهای دیواری لحظه ای می باشند که آب پس از ورود به سیستم و گردش کویل گرم می شود. البته این میزان آب برای استحمام کافی نیست. بنابراین پکیج های مخزنی و زمینی از لحاظ تامین آب بهتر عمل می کنند. در حال حاضر هزینه خرید یک پکیج خوب برای ساختمان ها به طور میانگین یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان است که تا قبل از نوسانات اخیر ارز، حداکثر هفتصد هزار تومان بودند.

مصرف کنندگان قبل از خرید پکیج دقت کنند چه وسایلی داخل آن کار شده است. موضوع مهم دیگر، ترکیب اختلاط گاز و هواست به نحوی که بهترین راندمان حرارتی حاصل شود. در پکیج های داخلی موجود در بازار خیلی به این موضوع توجه نمی شود ولی درپکیج های ترکیه ای روی این موضوع بسیار حساس هستند؛ به نحوی که بالاترین راندمان حرارتی را شاهد هستیم. اگر اینگونه نباشند باید گاز بیشتری بسوزد تا حرارت مورد نیاز برای یک ساختمان تامین شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا